Stowarzyszenie Szansa


Warsztat Terapii Zajęciowej realizuje zadania w zakresie rehabilitacji społecznej i zawodowej zmierzającej do ogólnego rozwoju i poprawy sprawności każdego uczestnika, niezbędnych do możliwie niezależnego, samodzielnego i aktywnego życia w środowisku.
Stwarza osobom niepełnosprawnym możliwość rehabilitacji społecznej i zawodowej w zakresie pozyskania lub przywracania umiejętności niezbędnych do podjęcia zatrudnienia.

Pracownia plastyczna

W pracowni plastycznej rozwijamy wyobraźnię i aktywność twórczą. Kształtujemy umiejętność wyrażania swoich przeżyć i emocji za pomocą środków wyrazu plastycznego. Wyrabiamy w sobie umiejętność różnicowania i wyrażania cech otoczenia, takich jak: barwa, kształt, wielkość itp. Przygotowujemy do odbioru sztuki, uwrażliwiamy na piękno przez kontakt ze sztuką, rozwijamy zdolności plastyczne. Usprawniamy manualnie, rozluźniamy napięcie mięśni, poprawiamy płynność ruchu. Zaspokajamy potrzeby działania, tworzenia, poznawania. Kształtujemy orientację przestrzenną, ćwiczymy pamięć wzrokową i umiejętność obserwacji. Doskonalimy procesy analizy i syntezy wzrokowej.

jared - 2013.04.02

Rozmiar czcionki:


Program do rozliczania PIT 2016 online - e-pity 2016
pamiętaj i ty możesz pomóc

przekazując 1% podatku na Stowarzyszenie "Szansa"
Szczegóły...

Można też nas wspomóc wpłacając pieniądze na nasze konto:
PEKAO S.A.
46 1240 2799 1111 0010 5780 3651

Wspierają nas:
Strefa Edukacyjna

Flag Counter


Login:
Hasło:

admin