Stowarzyszenie Szansa


Warsztat Terapii Zajęciowej realizuje zadania w zakresie rehabilitacji społecznej i zawodowej zmierzającej do ogólnego rozwoju i poprawy sprawności każdego uczestnika, niezbędnych do możliwie niezależnego, samodzielnego i aktywnego życia w środowisku.
Stwarza osobom niepełnosprawnym możliwość rehabilitacji społecznej i zawodowej w zakresie pozyskania lub przywracania umiejętności niezbędnych do podjęcia zatrudnienia.

O nas

Dane kontaktowe

ul. Czarnieckiego 1,
37 - 450 Stalowa Wola
tel. 15 642 76 20
E-mail wtz_st.wola@wp.pl

Historia i zadania

Warsztat powstał w grudniu 2003 roku. W zajęciach uczestniczy 40 osób. Zajęcia terapeutyczne prowadzone są na podstawie indywidualnych programów rehabilitacji i terapii w 8 pracowniach. Uczestnicy objęci są również indywidualną i grupową terapią psychologiczną, indywidualną i grupową rehabilitacją ruchową oraz opieką medyczną. Dysponujemy dużym budynkiem z przestronnymi salami i łazienkami nie stwarzającymi barier w poruszaniu się osobom na wózkach.

Warsztat Terapii Zajęciowej realizuje zadania w zakresie rehabilitacji społecznej i zawodowej zmierzającej do ogólnego rozwoju i poprawy sprawności każdego uczestnika, niezbędnych do możliwie niezależnego, samodzielnego i aktywnego życia w środowisku. Stwarza osobom niepełnosprawnym możliwość rehabilitacji społecznej i zawodowej w zakresie pozyskania lub przywracania umiejętności niezbędnych do podjęcia zatrudnienia.

admin - 2012.09.01

Rozmiar czcionki:


Program do rozliczania PIT 2016 online - e-pity 2016
pamiętaj i ty możesz pomóc

przekazując 1% podatku na Stowarzyszenie "Szansa"
Szczegóły...

Można też nas wspomóc wpłacając pieniądze na nasze konto:
PEKAO S.A.
46 1240 2799 1111 0010 5780 3651

Wspierają nas:




















Strefa Edukacyjna

Flag Counter


Login:
Hasło:

admin